MGTransУгода користувача

Угода користувача

Сайт MGtrans.UA надає послуги на умовах, описаних в цьому документі. Угода може бути змінена без попереднього повідомлення. Поточна версія користувальницької угоди доступна за адресою https://mgtrans.ua/polzovatelskoe-soglashenie/. Моментом укладення цього користувальницької угоди вважається момент будь-якої взаємодії користувача з сайтом. Справжнім користувачі підтверджують свою згоду з усіма умовами угоди про використання.

Опис послуг

MGtrans.UA надає послуги, що дозволяють користувачам реєструватися і створювати на сайті облікові записи.

Після реєстрації на MGtrans.UA користувач отримує доступ до розділу сайту «Мій кабінет», в якому він може опублікувати інформацію про представленої їм компанії / приватну особу; контактну інформацію; інформацію про товари і послуги, що пропонуються компанією; іншу інформацію про компанію.

Вартість послуг

Перелік платних послуг та їх вартість визначається Адміністрацією на свій розсуд.

Платні послуги надаються за плату, розмір якої встановлюється Адміністрацією MGtrans.ua на умовах визначених у момент замовлення послуг.

Користувачі здійснюють оплату для поповнення свого балансу в обліковому записі, з якого у подальшому будуть списуватися кошти при замовленні платних послуг.

Повернення коштів можливо за умов, що з моменту платежу (поповнення балансу шляхом оплати) не пройшло 14 діб і зараховані відповідно до платежу кошти не витрачено на платні сайту MGtrans.UA. Повернення коштів можливо лише за конкретним платежем виконаним банківською картою або здійсненим по рахунку-фактурі.

Як що протягом 6-ти (шести) календарних місяців з моменту останнього поповнення балансу, кошти на балансі не витрачено на замовлення послуг сайту MGtrans.UA, вони можуть бути анульовані (без повернення платежів), а послуги відповідно до всіх платежів поповнення балансу вважатися наданими. Такі дії можуть вчинятися до будьяких аккаунтів сайту MGtrans.UA на розсуд Адміністрації.

Обов'язки користувача

При реєстрації Ви зобов'язані надати правдиву, точну і повну інформацію про себе з питань, пропонованих в формі реєстрації і в формах в розділі сайту «Мій кабінет», і підтримувати цю інформацію в актуальному стані.

У разі надання невірної інформації, MGtrans.UA має право призупинити або скасувати Вашу реєстрацію і припинити надання послуг.

Чи не використовувати самостійно або із залученням третіх осіб надання послуг та / або можливості сайту MGtrans.UA з метою, які можуть бути кваліфіковані як порушення прав третіх осіб на об'єкти інтелектуальної власності, недобросовісна конкуренція, інше порушення закону.

Чи не здійснювати дій, які впливають на нормальну роботу сайту MGtrans.UA, є його несумлінним використанням.

Обмеження на вміст

Адміністрація MGtrans.UA не провадить обов'язкової перевірки розміщується користувачем інформації.

Адміністрація MGtrans.UA не несе відповідальності за помилки, неточності, упущення які були допущені при реєстрації або розміщенні інформації, а також будь-які матеріальні або нематеріальні збитки, що виникли в зв'язку з цим.

Адміністрація MGtrans.UA не несе відповідальності за використання (як правомірне, так і неправомірне) третіми особами інформації, розміщеної на MGtrans.UA, включаючи їх відтворення і поширення, здійснені як в рамках MGtrans.UA, так і іншими можливими способами.

Вся розміщена на сайті інформація вважається власністю користувачів що її розмістили до тих пір, поки не буде підстав вважати інакше. Користувачі MGtrans.UA не отримують ніяких прав на використання інформації, розміщеної іншими користувачами і несуть повну відповідальність перед власником інформації за неправомірне використання.

Обмеження відповідальності

Послуги на сайті MGtrans.UA надаються «як є». Адміністрація MGtrans.UA не гарантує збереження профілю користувача, сайту користувача і розміщеної користувачем на MGtrans.UA інформації.

Адміністрація MGtrans.UA не провадить перевірку розміщеної інформації, не несе відповідальності за відповідність інформації до законодавства України.

Ви повністю розумієте і погоджуєтеся з тим, що:

  • Адміністрація MGtrans.UA не гарантує відсутності помилок і збоїв, в тому числі щодо роботи програмного забезпечення. Адміністрація MGtrans.UA докладе всіх зусиль для усунення будь-яких збоїв і помилок, в разі їх виникнення, в максимально можливі для нас короткі терміни.
  • Адміністрація MGtrans.UA не гарантує, що послуги будуть відповідати Вашим вимогам, надаватися безперервно і безпомилково.
  • Адміністрація MGtrans.UA не гарантує, що якість товарів, послуг або інформації, придбаних або отриманих за допомогою MGtrans.UA, буде відповідати вашим очікуванням і / або вимогам.
  • Адміністрація MGtrans.UA не гарантує, що товари, послуги або інформація, замовлені за допомогою MGtrans.UA, будуть надані постачальником відповідно до вашими очікуваннями.
  • Завантаження будь-якої інформації або матеріалів з сайту MGtrans.UA здійснюється на свій страх і ризик. Ви повністю відповідальні за втрату інформації або шкоду, завдану Вашого комп'ютера внаслідок скачування інформації з сайту MGtrans.UA.

Адміністрація MGtrans.UA залишає за собою право заблокувати доступ до інформації розміщеної користувачем або видалити її за власним розсудом.

Адміністрація та власники сайту MGtrans.UA не несуть відповідальність за втрату коштів, часу, здоров'я та чогось іншого, через будь які дії третіх осіб. Такими діями можуть бути:

  • створення підробних сайтів для сдійснення платежів (фішинг);
  • надання підробних реквізитів для платежу;
  • обман під час продажу товарів та послуг;
  • будь які дії третіх осіб.

Згода користувача

Реєструючись на сайті, користувач погоджується на:

  • отримання розсилок на електронну пошту, мессенджери, смс та інше, від сайту MGtrans.UA або пов'язаних з ним ресурсів (нагадування, новини, пропозиції, рекламу, попередження та інше).